We are Wolfs!

We solve problems.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Wolfs! Firmą prowadzoną przez duet profesjonalnych lobbystów z wieloletnim doświadczeniem w sektorze publicznym i prywatnym, którzy mają doświadczenie w prowadzeniu sztuki tworzenia legislacji jak i nietypowych rozwiązań wpływania na kreowanie rzeczywistości.

Nasz zespół posiada unikalne umiejętności w zakresie public affairs, polityki publicznej, usług cyfrowych, konsultingu, strategii i PR.  Dysponujemy doświadczeniem w pracy z organami Unii Europejskiej oraz polskimi władzami na szczeblu centralnym i samorządowym. Naszymi partnerami są głównie firmy oferujące nietypowe produkty i usługi, podlegające również podatkowi akcyzowemu. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, a  działalność prowadzimy na całym świecie. 

Jesteśmy Wolfs. Skupionymi i wytrwałymi sofistami.
Pracujemy w wykwalifikowanym zespole, aby pomagać naszym klientom osiągnąć wyznaczone cele.

“To co twarde można zmiękczyć, to co wąskie – rozszerzyć,
a ciężary mniej przygniatają tych, którzy umieją je nosić”

Lucjusz Annaeus Seneka
  • PUBLIC AFFAIRS
  • Digital PA
  • CONSULTING
  • STRATEGIA
  • ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE

Nasze narzędzia pozwalają klientom uzyskać dostęp do specjalistycznej wiedzy w różnych branżach – po to, by stawić czoła niekorzystnym i niepraktycznym rozwiązaniom prawnym. Twoje cele biznesowe wymagają wsparcia w zakresie prawa lub regulacji? Dzięki doświadczeniu i rozległej sieci współpracowników zbudujemy dla Ciebie ścieżkę, która pozwoli Ci je zrealizować.

Jesteśmy liderami cyfrowego public affairs – jednego z najbardziej bezpośrednich i precyzyjnych sposobów wywierania wpływu na decydentów, poprzez interesariuszy i opinię publiczną. Nasze narzędzia, wspierane przez sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, dostarczają nowe możliwości komunikacji. Dysponujemy bogatym portfolio w tym obszarze – zarówno w Polsce, jak i w innych krajach UE.

Cechą najlepszych menedżerów jest to, że nie boją się prosić o radę. Zaletą Wolfs jest to, że więcej słuchamy, niż mówimy. Jeśli stoisz przed istotnym wyborem – lub po prostu chcesz się upewnić, że Twoja decyzja jest właściwa – podejmiemy się wyzwania i przedstawimy szereg dostępnych opcji, wspartych narzędziami takimi jak business intelligence i digital software.

Bez względu na to, czy chodzi o reputację, cele biznesowe, czy stawienie czoła konkurencji, posiadanie dobrze zdefiniowanej strategii jest absolutnie kluczowe do osiągnięcia sukcesu. Nasze zaplecze zapewni Ci solidną wiedzę i narzędzia do stworzenia uszytego na miarę planu. Pomożemy w budowaniu koalicji z silnymi  i strategicznymi partnerami – nie tylko po to, by osiągnąć cele, ale by wykroczyć poza Twoje oczekiwania.

Czasami zdarza się, że musimy stawić czoła trudnym momentom. To czas, w którym solidny partner z szeroką wiedzą na temat rynku i polityki może pomóc Ci podjąć właściwą decyzję. Nasze wsparcie oparte na danych daje wyjątkową możliwość zbudowania właściwych narzędzi na wypadek nieoczekiwanych problemów. Specjalizujemy się także w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych za pomocą zaawansowanych narzędzi  cyfrowych, odbudowując wizerunek w Internecie i mediach tradycyjnych.

Co nas wyróżnia

Efektywność i wysoka wydajność – to główne czynniki za które cenią nas klienci. Nie jesteśmy po to, by zdobywać prestiżowe nagrody czy błyszczeć w świetle reflektorów. Jeśli będziesz mógł ogłosić sukces, uznamy swoją pracę za wykonaną. Jesteśmy Wolfs. Rozwiązujemy problemy.